Током септембра, и октобра месеца, у сарадњи са Дирекцијом за омладину и спорт организован је турнир у тенису у коме је учествовало 12 ученика. Турнир се одржавао на тениским теренима после наставе.
Прво место на турниру је освојио Вукан Петровић, друго Михајло Николић, док је треће место припало Панић Тадији.