У нашој школи у периоду од 10. до 20. маја одржан је традиционални турнир у баскету на коме је учествовало 11 екипа. Након узбудљивих мечева по групама, уследили су полуфинални дуели и велико финале које је донело много добре игре, борбености и навијања.
Прво место освојила је екипа 4-3, која је у финалу савладала екипу 2-1 и заслужено понела титулу шампиона турнира.
Треће место освојили су ученици одељења 3-6.
Честитамо свим учесницима на фер-плеју и залагању.




